кафедра економіки підприємства та економічної кібернетики

 
Загальна інформація
Новини кафедри
Склад кафедри
Історія кафедри
Інформація для вступників
Спеціальності
Концепція кафедри
Дисципліни
Методичне забезпечення
Студентське життя
Olympiada
НДР
Наукова робота студентів
Конференції
Науково-методологічні семінари
Студентський науковий вісник з Економічної кібернетики
Наші випускники
Контакти

Випускники кафедри економічної кібернетики, котрі є гордістю кафедри і університету

            

Випускники кафедри ЕК

            

За досить короткий час свого існування на кафедрі економічної кібернетики відбулося два випуски. Серед наших молодих спеціалістів та магістрів випускники, якими горда не лише кафедра економічної кібернетики, але їхня праця приносить свої плоди на благо нашого суспільства.

ПІБ випускника

Рік випуску

Місце роботи

Посада

Гончаренко Анна Андріївна

2009

ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ»

Провідний економіст

Міщенко Алла Володимирівна

2009

ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ»

Керівник диспетчерської служби

Огуй (Шевченко) Катерина Ільясівна

2009

ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ»

Інженер з програмного забезпечення ПК I категорії

Нестуля Юрій Олексійович

2009

ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ»

Асистент кафедри економічної кібернетики

Мошенець Вікторія Петрівна

2010

ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ»

Методист сектору «Моніторингу якості освітньої діяльності»

Ярмак Віра Миколаївна

2011

ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ»

Ст. лаборант кафедри  педагогіки, культурології та історії

Заєць Олексій Сергійович

2011

ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ»

Інженер ННІЦ

Луговий В’ячеслав  Васильович

2012

ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ»

Технік ННІЦ

Войтенко Дмитро Олегович

2013

ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ»

Інженер ННІЦ

Пащенко Богдан Сергійович

2013

ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ»

Фахівець з інформаційних технологій центру профорієнтаційної роботи

Терещенко В’ячеслав Володимирович

2009

«Нова Пошта»

Технолог бізнес-процесів відділу технології тари та упаковки

Саідов Далєр Нуралійович

2010

«ІНВІТРО»

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Новиченко Євгеній Анатолійович

2012

«Нова Пошта»

 

Присяжний Сергій  Юрійович

2012

«Нова Пошта»

 

Ігнатьєва Жанна

 

В/ч  А07-304

начальник сховища

Рокитянський Віталій Борисович

2012

«Воля-кабель»

 

Балюк Вікторія Олександрівна

2013

Аграрний коледж управління і права ПДАА

Викладач

Гнидюк Ігор Володимирович

2013

Чечельницьке Споживче товариство громадського харчування

Бухгалтер

Самборський Микола Миколайович

2013

Служба зайнятості м. Полтава

 

Жуков Олександр Володимирович

2011

Компанії СофтПрофі

інженер технічної підтримки

Черняк Євген Романович

2011

Банка «Фінанси і кредит»

Провідний спеціаліст відділу

Кондратьєв Богдан Іванович

2011

ТОВ «КОЛЛАП» (дочірнього підприємства групи компаній «NTEL»)

Молодший спеціаліст технічної підтримки

Кузнецов Роман Юрійович

2012

Головне управління юстиції у Полтавській області

Спеціаліст з інформаційного забезпечення сектору інформаційних технологій

Фешин Сергій Геннадійович

2012

Аспірант ПУЕТ, Приватбанк

 

Храпач Дмитро Васильович

2009

ТЦ «Поляна»

Менеджер з продажу

Канавін Дмитро Олександрович

2010

ТЦ «Епіцентр»

Менеджер з продажу

Павлова Вікторія

2011

Казначейство м. Полтава

начальник відділу технічної підтримки

Родич Артем

2011

ПП «Тир»

 

Плюшко Костянтин

2009

ПП «Чудо-піч»

 

Ялов

2010

«Приватбанк»

експерт по еквайрінгу по роботі з корпоративними клієнтами

Луговий Сергій

2011

«Правексбанк»

 

Гаража Микола

2011

ЧП «Астрая»

Менеджер

Масцевий

2009

Фірма «ЕСТ»

Центр по обслуговуванню касового обладнання та Pos терміналів

Циба Олег

2010

«Містекспрес»

Менеджер з доставки

Чепурний Володимир

2012

ПП «Чепурний»

Прораб

Чуб Андрій

2013

Чорнобаевський районний суд

Програміст

Бережний Олександр

2012

Ресторан «Cinzano», «Львівська кав’ярня»

Сис. адміністратор обслуговування системи автоматизованого ресторанного бізнесу, аналізу та продажу

Корженко Вадим Анатолійович

2009

Миргородське УКСО

інженер АСУ

Варченко Олена

2012

Відділ статистики м. Полтава

Фахівець з комп’ютерних технологій

Кудрявцева Альона Олександрівна

2009

ВАТ ОЩАДБАНК, м. Гадяч

Економіст-програміст відділу інформатизації та автоматизації

Скиба Дмитро Миколайович

2009

Компанія Procter&Gemble – Process Enqineer м. Київ

Провідний фахівець з інформаційних технологій

Шевченко Сергій Васильович

2009

Meta Inteqration Technoloqy, Inc. (MITI) – Software Quality Assurance

 

Шерстюк Юлія Миколаївна

2009

Львівське кадрове агентство по роботі зі студентами

Провідний фахівець-програміст

Соляник  Олександр Леонідович

2009

Октябрський районний суд м. Полтава

головний спеціаліст з інформаційних технологій

Андріїва Віолета Сергіївна

2010

ТОВ «Атілла Стандарт» м. Харків

Системний адміністратор

Фостик Олександр Сергійович

2010

Полтавський філіал ЗАТ «Холдингова компанія «Бліц-інформ»

Менеджер з реклами

Чусов Віталій Олексійович

2010

Машівське відділення філії «Полтавського головного регіонального управління ПАТ «Комерційний банк  «Приватбанк»»

Економіст

Шевченко Роман Олександрович

2010

Котелевське відділення філії «Полтавського головного регіонального управління ПАТ «Комерційний банк  «Приватбанк»»

фахівець відділу індивідуального бізнесу

Корецький Ігор

2009

Фірма «Баядера»

Фіхівець відділу логістики

Самборський Микола

 

Управління пенсійного фонду України, Решетилівський район

Головний спеціаліст-програміст