кафедра економіки підприємства та економічної кібернетики

 
Загальна інформація
Новини кафедри
Склад кафедри
Історія кафедри
Інформація для вступників
Спеціальності
Концепція кафедри
Дисципліни
Методичне забезпечення
Студентське життя
Olympiada
НДР
Наукова робота студентів
Конференції
Науково-методологічні семінари
Студентський науковий вісник з Економічної кібернетики
Наші випускники
Контакти

Студентське життя

          

25-27 квітня 2018 року студенти 4-го курсу спеціальності «Економіка», що навчаються за освітньою програмою  «Економічна кібернетика» Терела Євген та  Вівтоніченко Ярослав брали участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності "Економічна кібернетика", яка відбулася в Львівському інституті Університету банківської справи. За результатами змагань студенти-кібернетики отримали нагороди - грамоти за перемогу в номінаціях "Високий рівень теоретичної підготовки (Терела Є.) та "Прогнозування соціально-економічних процесів" (Вівтоніченка Я.).

Спеціальною грамотою за плідну роботу в журі олімпіади по оргацізації та її проведенню  нагороджено  Рогозу Миколу Єгоровича – заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики Полтавського університету економіки і торгівлі .

          

17 квітня 2018 року в ВНЗ Укоопспілки Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулась XLI Міжнародна наукова студентська конференціїя за підсумками науково-дослідних робіт студентів за 2017 рік «Актуальні питання розвитку економіки, харчових технологій та товарознавства». В роботах секцій кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики -  № 14 «Прикладні проблеми сучасної економіки» (науковий керівник к.е.н. доц. Вергал Ксенія Юріївна) прийняли участь 23 студенти та заслухані 9 доповідей) та секції № 4 «Інтенсифікація економічного розвитку підприємств регіону» (науковий керівник к.е.н, доц. Стефанюк Ольга Дмитрівна)   прийняли участь 18 студентів та заслухали 17 доповідей).

За секцією № 14 «Прикладні проблеми сучасної економіки» (науковий керівник к.е.н. доц. Вергал Ксенія Юріївна) за результатами заслуханих доповідей були відзначені наступні студенти:

І місце Гордієнко Ярослав Вадимович Е Ек 51 М «Експертні оцінки методом нечітких множин» -науковий керівник Карнаухова Г.В.

ІІ місце Козодуб Владислав Сергійович Е ЕК 21ї Управління ризиками комерційного банку» -науковий керівник Вергал Ксенія Юріївна.

За секцією № 4 «Інтенсифікація економічного розвитку підприємств регіону» (науковий керівник к.е.н, доц. Стефанюк Ольга Дмитрівна)  

І місце  Мамченко Юлія Миколаївна, ЕП31 «Роль крипто валют у сучасних умовах розвитку інформаційної економіки» - науковий керівник Сергійчук Вікторія Олегівна.

ІІ місце Ночовна Анжела Вячеславівна «Основні напрямки підвищення ефективності діяльності ПрАТ Полтавське хлібоприймальне підприємство» - науковий керівник Стефанюк Ольга Дмитрівна.

ІІІ місце Верезомський Дмитро Ростиславович «Інформаційні технології та їх вплив на підвищенн ефективності бізнес-процесів - науковий керівник  Стефанюк Ольга Дмитрівна

ІІІ місце – Лусевич Марія Сергіїївна «Місце України в глобальних економічних рейтингах» – науковий керівник Іванова Валентина Василівна.

19 квітня на закритті конференції кращім доповідачам секційних засідань –були вручені дипломами.

          

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА ТА ЕКОНОМІЧНОЇ КІБЕРНЕТИКИ ПОЛТАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ ВІТАЄ ВИПУСКНИКІВ-МАГІСТРІВ 2018 СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЕКОНОМІКА ОСВІТНІХ ПРОГРАМ "ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА" та "ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА"

Завантажити презентацію

          

З нагоди  Дня Козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника Вітчизни на кафедрі «Економіки підприємства та економічної кібернетики була проведена тематична кураторська година за участі студентів різних курсів, якихзацікавила доповідь  про історію та сьогодення українського козацтва  Рогози Миколи Єгоровича,  заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри  торгівлі.  Студенти-кібернетики  приймали участь у ерудит-вікторині «Козацьке життя-буття», а також виконували конкурсне завдання зі створення тематичного сайту.

          

Вітаємо студентів Молошного  Владислава Володимировича (група ЕК-11) та Козодуба Владислава Сергійовича (група ЕК-12) з перемогою у IХ Міжнародному чемпіонаті «Молодь і підприємництво-2017» у складі молодіжної команди бізнес-центру ПУЕТ, який проходив 17-19 травня 2017 року в Білоруському торгово-економічному університеті споживчої кооперації (м. Гомель, Республіки Білорусь).

          

Вітаємо студентів- кібернетиків з отриманням дипломів за новаторський підхід та нестандартне мислення у наукових  дослідженнях  в рамках XL Ювілейної міжнародної науково студентської конференції за підсумками науково-дослідних робіт, що проходила 19–20 квітня 2017 року у  ВНЗ УКООПСПІЛКИ «Полтавському університеті економіки і торгівлі» (секція «Прикладні проблеми сучасної економіки»)

Диплом І ступеня  -  Царьова Марина Олександрівна, ЕК-31, за роботу «Моделі короткострокового прогнозування»  (керівник – Вергал К.Ю., к.е.н., доцент)

Диплом ІІ ступеня  - Терела Євгеній Валерійович, ЕК-31, за роботу «Моделі ринкової економіки (керівник – Вергал К.Ю., к.е.н., доцент)

Диплом ІІІ ступеня  -  Бондаренко Владислав Сергійович, ЕК-11,  за роботу «Перспективні теми програмування» (керівник – Карнаухова Г.В., ст. викладач)

          

Вітаємо Гордієнко Ярослава  - студента групи ЕК 42і - переможця міжнародного конкурсу відеофільмів BlizzCon Movie Contest на основі усесвітів Blizzard.

Це був ювілейний 10 конкурс BlizzCon, присвячений 25 річчю  Blizzard Entertainment® - світового лідера в сфері виробництва комп'ютерних ігор.

Ярослав був нагороджений пам’ятною нагородою1 місце за відеоролик : «The Upgraded Vikings»

Конкурс проходив 4–5 листопада 2016 у місті · Анахайм (Каліфорния, США), а також у прямому ефірі і у відеотрансляціїї Інтернет

          

24 вересня студенти-кібернетики прийняли активну участь у «Дебюті  першокурсників» який проводив Інститут економіки, управління та інформаційних технологій ПУЕТ. Від груп ЕК-11 та ЕК-11і з чудову презентацією, яка була відмічена гучними оплесками виступив студент групи ЕК-11 Ярослав Гордієнко.

          

Випуск 2015 р.

          

Студенти групи ЕК-11 приймали активну участь у заходах присвячених дню міста – покладання квітів до меморіального комплекса Солдатської Слави та у марші вишиванок