кафедра економіки підприємства та економічної кібернетики

 
Загальна інформація
Новини кафедри
Склад кафедри
Історія кафедри
Інформація для вступників
Спеціальності
Концепція кафедри
Дисципліни
Методичне забезпечення
Студентське життя
Olympiada
НДР
Наукова робота студентів
Конференції
Науково-методологічні семінари
Студентський науковий вісник з Економічної кібернетики
Наші випускники
Контакти

Студентське життя

          

З нагоди  Дня Козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника Вітчизни на кафедрі «Економіки підприємства та економічної кібернетики була проведена тематична кураторська година за участі студентів різних курсів, якихзацікавила доповідь  про історію та сьогодення українського козацтва  Рогози Миколи Єгоровича,  заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри  торгівлі.  Студенти-кібернетики  приймали участь у ерудит-вікторині «Козацьке життя-буття», а також виконували конкурсне завдання зі створення тематичного сайту.

          

Вітаємо студентів Молошного  Владислава Володимировича (група ЕК-11) та Козодуба Владислава Сергійовича (група ЕК-12) з перемогою у IХ Міжнародному чемпіонаті «Молодь і підприємництво-2017» у складі молодіжної команди бізнес-центру ПУЕТ, який проходив 17-19 травня 2017 року в Білоруському торгово-економічному університеті споживчої кооперації (м. Гомель, Республіки Білорусь).

          

Вітаємо студентів- кібернетиків з отриманням дипломів за новаторський підхід та нестандартне мислення у наукових  дослідженнях  в рамках XL Ювілейної міжнародної науково студентської конференції за підсумками науково-дослідних робіт, що проходила 19–20 квітня 2017 року у  ВНЗ УКООПСПІЛКИ «Полтавському університеті економіки і торгівлі» (секція «Прикладні проблеми сучасної економіки»)

Диплом І ступеня  -  Царьова Марина Олександрівна, ЕК-31, за роботу «Моделі короткострокового прогнозування»  (керівник – Вергал К.Ю., к.е.н., доцент)

Диплом ІІ ступеня  - Терела Євгеній Валерійович, ЕК-31, за роботу «Моделі ринкової економіки (керівник – Вергал К.Ю., к.е.н., доцент)

Диплом ІІІ ступеня  -  Бондаренко Владислав Сергійович, ЕК-11,  за роботу «Перспективні теми програмування» (керівник – Карнаухова Г.В., ст. викладач)

          

Вітаємо Гордієнко Ярослава  - студента групи ЕК 42і - переможця міжнародного конкурсу відеофільмів BlizzCon Movie Contest на основі усесвітів Blizzard.

Це був ювілейний 10 конкурс BlizzCon, присвячений 25 річчю  Blizzard Entertainment® - світового лідера в сфері виробництва комп'ютерних ігор.

Ярослав був нагороджений пам’ятною нагородою1 місце за відеоролик : «The Upgraded Vikings»

Конкурс проходив 4–5 листопада 2016 у місті · Анахайм (Каліфорния, США), а також у прямому ефірі і у відеотрансляціїї Інтернет

          

24 вересня студенти-кібернетики прийняли активну участь у «Дебюті  першокурсників» який проводив Інститут економіки, управління та інформаційних технологій ПУЕТ. Від груп ЕК-11 та ЕК-11і з чудову презентацією, яка була відмічена гучними оплесками виступив студент групи ЕК-11 Ярослав Гордієнко.

          

Випуск 2015 р.

          

Студенти групи ЕК-11 приймали активну участь у заходах присвячених дню міста – покладання квітів до меморіального комплекса Солдатської Слави та у марші вишиванок